جشنواره بهاره آی تی تلکام

مدیا کانورتر صنعتی ۴ پورت شبکه (اترنت) – دو پورت فیبر

راهنمای بیشتر محصول
گارانتی: یک سال شرکت سفیر
شرکت سفیر گارانتی یک سال شرکت سفیر
مدل محصول:

Media Convertor 2port Eth 1 port Sfp 10/100/1000

ویژگی‌های محصول:
  • قابلیت تأمین کننده فواصل طولانی
تعداد پورتهای شبکه: 4
تعداد پورتهای SFP: 2
سرعت پورت شبکه : 10، ۱۰۰ و 1000 مگابیت بر ثانیه
امکانات دیگر محصول:
  • همراه با راهنمای دفترچه فارسی
طرح رنگ / بدنه محصول: ساده
شرکت سازنده: سفیر
فروش و ارسال تحویل کالا: آی تی تلکام
ضمانت: یک سال شرکت سفیر

مدیا کانورتر صنعتی ۴ پورت شبکه (اترنت) – دو پورت فیبر

تومان

مـدیاکانورتر 4 پورت شبکه‌ای تجاری مدیریتی یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای و سوئیچ اترنت اسـت کـه امـواج دیجیتالی را در یک کـابـل مسـی زوج سـیمی (UTP) به امواج نور در کابـل‌های فیـبر نوری شبکه‌ای تبدیل می کند

  • توضیحات
  • جزئیات محصول

توضیحات

مـدیا کانورتر ۴ پورت شبکه تجاری مدیریتی یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای و سوئیچ شبکه یا اترنت اسـت. این دستگاه امـواج دیجیتالی را در یک کـابـل مسـی زوج سـیمی (UTP) به امواج نور در کابـل‌های فیـبر نوری شبکه تبدیل می کند. همچنین می‌تواند برعکس این کار را نیز انجام دهد.

بیشتر مدیا کانورتورها به عنوان یک مبدل فیبر نوری برای انتقال داده فرستنده و گیرنده بر روی بستر فیبر نوری استفاده می‌شوند. مبدل فیبر نوری می تواند سیگنال های فوق العاده و با قدرت بالای صنعتی را به ویژه برای کاربردهای متفاوت صنعتی استفاده کند. کاربردهای مبدل فیبر نوری شامل کنفرانس ویدئویی، گوشی هوشمند، اینترنت، رادیویی، شبکه یا اترنت و داده های بانکی و اطلاعاتی است.

مدیریت مـدیا کانورتر ۴ پورت شبکه – ۲ پورت ماژول SFP

مبدل رسانه‌ای (Media Converter) فیبر شبکه ۴ پورت شبکه و ۲ پورت ماژول SFP یک نــوع مـبدل رسـانه‌ای تجاری مدیریتی و سوئیچ اترنت اسـت برای تبدیل دو نوع سیگنال رسانه مختلف انتقـال و اتصال شبـکه به نوع دیگر که اجازه می‌دهد تا دو نوع از بخش‌ها را به راحتی از دو نوع رسـانه مخـتلف فیبر مانند ۱۰۰۰ Base-T و ۱۰۰۰Base-SX / LX را به هم متـصـل کند.

هـمچـنین برای نـامحـدود کردن پهنای بانـد قـوی و مسـافـت‌های طـولانی در کـابل‌های شـبکه اتـرنـت از جمله کابل مـسـی و آلومینـیومـی اسـت، و با امکـان استفـاده از ماژول SFP و تجهیزات یـکپارچه‌سازی و مـدیـریت سیـسـتم‌های امنـیتـی از جمله کـابل‌کـشی‌های به وجود آمده، پهـنای باند و فاصـلۀ ‌بین دو مـکـان انتـقال شـبکه‌‌های گسـترده را ازدیـاد می‌کند.

SFP مخفف عبارت Small Form-factor Pluggable است. این یک ترانسیور hot-pluggable است که به پورت SFP سوئیچ یک شبکه متصل می‌شود و از SONET, Gigabit Ethernet, Fibre Channel و دیگر استانداردهای ارتباطات پشتیبانی می‌کند. ماژول SFP، به عنوان کوچک کننده کوچک شکل یا مینی GBIC (مبدل رابط گیگابیت) نیز شناخته می‌شود، یک ماژول فرستنده نوری فشرده و پرقدرت است که به طور گسترده ای برای برنامه های مخابراتی و ارتباطات داده استفاده می‌شود.

مدیا کانورترهای ماژول اترنت شبکه در مـدل‌های گوناگونی دارند. آن‌ها می‌توانند یک یا چند پورت با سرعت‌های مختلف ایجاد کنند.

بیشتر مدیا کانورترها سوئیچ شبکه را به صورت پورت‌های مختلف با سرعت ۱۰، ۱۰۰ و ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه پشتیبانی کنند.

جزئیات مـدیا کانورتر ۴ پورت شبکه و ۲ پورت ماژول SFP سفیر

نام مدل دستگاه مـدیا کانورتـر ماژول SFP اترنت شبکه (هم به صورت تجاری مدیریتی و هم به صورت سوئیچ اترنت) با قابلیت وی لن بندی (VLan) سفیر است. مدیا کانورتر ۴ پورت شبکه – ۲ پورت SFP با سرعت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰Mbps یک سوئیچ شبکه اپتیکال لایه ۲+ با یک پورت فیبر ۱۰۰۰M اپتیکال و ۴ پورت UTP ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰M است. این محصول از آن‌جایی‌که از آخرین IC ایالات متحده و ترنسیورهای با کیفیت بالا استفاده می‌کند عملکرد پایدار، کیفیت عالی و قیمت معقولی دارد.

مـدیا کانورتر 4 پورت شبکه

 

itt-mc1795

Operatingstandards: IEEE802.3u10Base-TX、100Base-TX、1000Base-TXand 1000Base-FX
UTP:RJ-45,10/100/1000Mbps;
Fiber:SC/FC/ST/LC,1000Mbps(FullDuplex)
UTPcable:Cat.5(themaxdistanceupto 100m)
Fiber(multimode): 50/125,62.5/125μm(themaxdistanceupto 2km)
Fiber(singlemode): 8/125,8.7/125,9/125,10/125μm(themaxdistanceup to 100km)
FullDuplex:IEEE802.3xflowcontrol
Humidity::5% ~ 95%
Dimensions:163x94x26mm

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “مدیا کانورتر صنعتی ۴ پورت شبکه (اترنت) – دو پورت فیبر”

نظرات کاربران

هیچ نظری برای این محصول نوشته نشده است .

  • Service Online
  • .
  • .